Konfrencia MOLOK v Bratislave 2019

1. Medzinárodná konferencia distribútorov systému polopodzemných kontajnerov MOLOK.

 

V dňoch 13.-14. marca 2019 sa v hoteli Carlton Radison Inn v Bratislave konala 1. medzinárodná konferencia distribútorov systému polopodzemných kontajnerov MOLOK, ktorú organizoval fínsky výrobca Molok Oy. Konferencie sa zúčastnilo viac ako 60 ľudí z 30 krajín celého sveta.

1. deň konferencie

Počas prvého dňa sme mali šancu odprezentovať našu prácu na Slovensku a náš tzv. „consultive approach“, vďaka čomu sme sa úspešne etablovali na trhu. Bola to pre nás pocta zaradiť sa medzi ďalších úspešných zástupcov z krajín ako Chorvátsko, Španielsko, Dánsko či Litva, ktorí prezentovali ich systém práce a aj čo robia inak ako konkurencia. Výmena skúseností z ostatných krajín je pre nás veľkým prínosom a radi ich využijeme pri napĺňaní potenciálu, ktorý polopodzemné kontajnery majú aj na Slovensku.

Organizátor konferencie ďalej predstavil nové produkty, ktoré začneme ponúkať v priebehu roka 2019. Medzi inými aj nový modernejší vzhľad kontajnerov, nový systém uzamykania vhadzovacieho veka, kontajnery na bioodapd alebo čipový systém s prípravou na „PAYT“ (pay as you throw).

Pre účastníkov konferencie bola pripravená aj demonštrácia kvality produktu, a síce pevnosť zberového vreca. O tom v samostatnom príspevku…

2. deň konferencie

Druhý deň konferencie bol venovaný hlavne marketingovej podpore a partnerskému programu distribútorov. Molok Oy ocenil niekoľkých distribútorov za rôzne úspechy, ktoré dosiahli v minulom roku. Spoločnosť REDOX-ENEX získala ocenenie v kategórii „Najlepší tvorca trhu“ za rok 2018. Budeme dúfať, že o pár rokov sa nám podarí uchmatnúť ocenenie Najväčší odberateľ roka. Našliapnuté máme dobre ?

Test vreca

Počas celosvetovej konferencie MOLOK, ktorá sa uskutočnila v Bratislave 13.-14.3.2019 sme mali možnosť otestovať kvalitu produktov netradičným spôsobom. V bežnej praxi to vyzerá tak, že smetiarske auto zdvihne vrece s odpadom a vysype ho.

Čo by sa ale stalo, keby si auto a vrece vymenili role? Poviete si, vrece zdvihne auto? No testované je so záťažou 10 ton, deklarujeme, že bezpečne a opakovane unesie 1,5 tony.

Čo ale spraví 2,3 tonová dodávka zavesená na vreci? Pozrite si video, kde zistíte viac.

Pozrite si našu ponuku polopodzemných kontajnerov
Návrat hore