Inšpirácia: originálne POLOPODZEMNÉ KONTAJNERY MOLOK VO SVETE

Denne sa na celom svete využíva viac ako 180.000 originálnych kontajnerov MOLOK vo viac ako 40-tich krajinách sveta. Viaceré inštalácie nám môžu byť inšpiráciou.

Na Slovensku máme viac ako 3000 inštalácií originálnych polopodzemných kontajnerov od výrobcu MOLOK, ktorý je na svetovom trhu viac ako 30 rokov. Aj to je dôkaz toho, že ich vysoká kvalita prináša našim zákazníkom komfort, ktorý si uvedomujú a oceňujú.

Polopodzemné kontajnery MOLOK - oroginál polopodzemný kontajnery

Originálne polopodzemné kontajnery MOLOK sa vyznačujú overenou kvalitou, ktorú preveril zub času a zákazníci z celého sveta. Dlhoročné know-how sa odzrkadľuje najmä v kvalite a trvácnosti, rovnako aj tak v neustálom vývoji a inováciách, ktoré pomáhajú splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a prispôsobiť zberné miesta rôznym typom urbanistickej zástavby.

Najviac polopodzemných kontajnerov na Slovensku využíva Nitra. Prvé stojisko osadili ešte v roku 2013. Doteraz sa v meste nachádza 44 stojísk s 223 kontajnermi. Mestá ktoré využívajú modernú technológiu MOLOK patria Handlová, Nitra, Šala, Trnava, Topoľčany, Zvolen alebo Košice.

Aké sú výhody oroginálnyh polodzemných kontajnerov MOLOK?

  • chlad zeme udržiava rozvoj baktérií na nízkej úrovni, preto odpad nezapácha, čo je dôležité najmä v horúcich letných mesiacoch.
  • výhodné z hľadiska priestorovej ekonomiky, zapustené v zemi šetria priestor.
  • zastavia nájazdy neprispôsobivých občanov
  • sú estetické a pri rozumnom rozmiestnení ušetria verejný priestor, napríklad na nové parkovacie miesta alebo mestskú zeleň.
  • sú odolnejšie voči požiarom a vandalizmu.
  • interval vývozu odpadu sa môže upraviť (väčší objem nádob), znižuje sa frekvencia premávky, majú dlhší interval vývozu
  • možnosť využitia SMART CITY riešenia t. j. senzor automatického hlásenia naplnenosti kontajnera
  • vertikálny spôsob zberu – gravitácia núti odpad zhutňovať sa vlastnou váhou
  • 40% kontajnera je viditeľného, zvyšných 60% je inštalovaných do zeme do hĺbky 1,5 metra

Polopodzemné kontajnery MOLOK - oroginál polopodzemný kontajnery

Viete si predstaviť polopodzemné kontajnery MOLOK vo svojom meste? Ak áno, spýtajte sa nás na ďalšie výhody a na postup ako ich získať na: office@redox-enex.sk alebo nám zavolajte na 0911414112. O vypracovanie štúdie, realizáciu na kľúč vrátane projektu a vytýčenia sietí až po inštaláciu kontajnerov sa postará REDOX – ENEX za vás.

Návrat hore