Vedeli ste, že na Slovensku sme už realizovali viac ako 4000 inštalácií originálnych MOLOK kontajnerov ?

Výrobca originálnych nadzemných a polopodzemných odpadových konajnerov MOLOK kontajnerov je na trhu viac ako 30 rokov. Aj to je dôkaz toho, že vysoká úroveň kontajnerov MOLOK prináša užívateľom komfort, ktorý si uvedomujú a oceňujú.
nadzemné a polopodzemné odpadové kontajnery MOLOK
Na Slovensku je naša spoločnosť REDOX – ENEX autorizovaným dodávateľom systému od fínskeho výrobcu Molok Ltd, ktorý je zakladateľom myšlienky zberu odpadov pod zemou. V REDOX-ENEX považujeme Moloky za estetické riešenie, ktoré navyše nevyžaduje nákladnú údržbu. Pri relatívne malej ploche, ktorú zaberajú, poskytujú maximálny zberový objem. To významne redukuje potrebný počet vývozov, čím klesajú náklady emisie. 
Nadzemné a polopodzemné kontajnery MOLOK majú výrazne vyššiu kapacitu zberného miesta, vďaka čomu je možná napríklad optimalizácia frekvencie vývozu, alebo zlúčenie viacerých menších stojísk nadzemných kontajnerov do jedného stojiska polopodzemných kontajnerov pri zachovaní optimálnej donáškovej vzdialenosti. To vedie k redukcii nákladov a negatívnych vplyvov na životné prostredie. Silnou stránkou polopodzemných kontajnerov je tiež to, že dve tretiny ich kapacity sú pod zemou, kde je nižšia teplota, čím dochádza k spomaleniu rozkladu odpadu a tým aj k eliminácii zápachu. Takéto zberné kontajnery nie sú ani takým veľkým lákadlom k vandalizmu, či k opätovnému vyberaniu odpadu, ako tomu je pri klasických kontajneroch.
Nadzemné a polopodzemné kontajnery MOLOK
Nadzemné a polopodzemné kontajnery MOLOK. Realizácia Slnečnice – Bratislava
Viete si predstaviť polopodzemné kontajnery Molok Ltd vo svojom meste? Ak áno, spýtajte sa nás na ďalšie výhody a na postup ako ich získať na: office@redox-enex.sk, www.redox-enex.sk alebo nám zavolajte na 0911 414 115. O vypracovanie štúdie, realizáciu na kľúč vrátane projektu a vytýčenia sietí až po inštaláciu kontajnerov sa postaráme za vás.
Návrat hore