Polopodzemné kontajnery Molok prichádzajú s hygienickým protipandemickým riešením

Polopodzemné kontajnery Molok prichádzajú s hygienickým protipandemickým riešením, ktoré môže slúžiť ako prevencia proti šíriacemu sa ochoreniu Covid-19.

 

Na krátkom videu nižšie môžete vidieť že vďaka polopodzemným kontajnerom MOLOK s použitím pedála, nemusíte prísť do kontaktu s smetnou nádobou ani s nakladacím vekom. ✔️????

♻️ POLOPODZEMNÉ KONTAJNERY sú skoro dva metre zapustené do zeme, čo funguje ako prirodzená chladnička, taktiež zabraňujú rozpadu baktérií. Odpad menej zapácha, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

???? Aké sú ďalšie výhody polopodzemných kontajnerov MOLOK ?

♻️ chlad zeme udržiava rozvoj baktérií na nízkej úrovni, preto odpad nezapácha, čo je dôležité najmä v horúcich letných mesiacoch.
♻️výhodné z hľadiska priestorovej ekonomiky, zapustené v zemi šetria priestor.
♻️zastavia nájazdy neprispôsobivých občanov
♻️ estetické a pri rozumnom rozmiestnení ušetria verejný priestor, napríklad na nové parkovacie miesta alebo mestskú zeleň.
♻️ odolnejšie voči požiarom a vandalizmu.
♻️interval vývozu odpadu sa môže upraviť (väčší objem nádob), znižuje sa frekvencia premávky, majú dlhší interval vývozu
♻️ možnosť využitia SMART CITY riešenia t. j. senzor automatického hlásenia naplnenosti kontajnera
♻️ vertikálny spôsob zberu – gravitácia núti odpad zhutňovať sa vlastnou váhou. ♻️40% kontajnera je viditeľného, zvyšných 60% je inštalovaných do zeme do hĺbky 1,5 metra

HYGIENICKÉ RIEŠENIE NAKLADANIA S ODPADMI

❗️POLOPODZEMNÉ KONTAJNERY MOLOK PRICHADZAJÚ S HYGIENICKÝM A PROTIPANDEMICKÝM RIEŠENÍM, KTORÉ MÔŽE SLÚŽIŤ AKO PREVENCIA PROTI ŠÍRIACEMU SA OCHORENIU COVID-19. ????Na krátkom videu nižšie môžete vidieť že vďaka polopodzemným kontajnerom MOLOK s použitím pedála, nemusíte prísť do kontaktu s smetnou nádobou ani s nakladacím vekom. ✔️????♻️ Kontajnery MOLOK sú skoro dva metre zapustené do zeme, čo funguje ako prirodzená chladnička, taktiež zabraňujú rozpadu baktérií. Odpad menej zapácha, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.???? Aké sú ďalšie výhody polopodzemných kontajnerov MOLOK ? ♻️ chlad zeme udržiava rozvoj baktérií na nízkej úrovni, preto odpad nezapácha, čo je dôležité najmä v horúcich letných mesiacoch.♻️výhodné z hľadiska priestorovej ekonomiky, zapustené v zemi šetria priestor.♻️zastavia nájazdy neprispôsobivých občanov♻️ estetické a pri rozumnom rozmiestnení ušetria verejný priestor, napríklad na nové parkovacie miesta alebo mestskú zeleň.♻️ odolnejšie voči požiarom a vandalizmu.♻️interval vývozu odpadu sa môže upraviť (väčší objem nádob), znižuje sa frekvencia premávky, majú dlhší interval vývozu♻️ možnosť využitia SMART CITY riešenia t. j. senzor automatického hlásenia naplnenosti kontajnera♻️ vertikálny spôsob zberu – gravitácia núti odpad zhutňovať sa vlastnou váhou. ♻️40% kontajnera je viditeľného, zvyšných 60% je inštalovaných do zeme do hĺbky 1,5 metra???? Zaujíma Vás viac ? Navštívte náš web www.redox-enex.sk, alebo nám zavolajte 032/640 11 93, prípadne pošlite email: office@redox-enex.sk#polopodzemnekontajneryMOLOK #Slovensko #odpady #polopodzemnekontajnery #odpadovehospodarstvo #Bratislava #Senec #Trnava #Nitra #Sered #Puchov #Zvolen #BanskaBystrica #Kosice

Uverejnil používateľ REDOX – ENEX Pondelok 29. júna 2020

Návrat hore